Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Тур у Софіївський парк і Тульчин

Тур у Софіївський парк і Тульчин


Вирушаємо по слідах Потоцьких разом з Володимиром Островським!

 

Прогулянки по знаменитому парку "Cофіевка" в Умані навіюють думки про романтичне кохання графа Станіслава Потоцького і його дружини, на ім'я якої і названий парк. Софія була однією з найблискучіших жінок того часу: її з захопленням приймали при дворах Парижа і Санкт-Петербурга, своєю чарівністю вона затьмарювала найшляхетніших красунь Європи. Станіславу Потоцькому нічого не залишалося, як заради своєї коханої перетворити в райський куточок дикі землі на околиці Умані.

Ви могли багато разів відвідувати Софіївський парк в Умані. Але супровід Володимира Островського відкриє Вам парк з нового боку!

Відпочивши від вражень першого дня в першокласної готелі, вранці ми вирушимо в Тульчин, щоб побачити одне з кращих будівель в стилі класицизму в Україні - палац Потоцьких. Тут проводили гучні бали, зустрічі та зборів, а про розкіш палацу було відомо всім вельможам, які навіть не приховували свого захоплення і заздрості. Станіслав Потоцький був любителем живопису, тому в картинній галереї палацу знаходилися полотна Ван Дейка, Рембрандта і Рубенса. Зовнішній вигляд палацу вражав - витончена різьба, мармур, величні колони.

Програма досить насичена, але не переживайте - ми передбачили вільний час, щоб ви змогли насолодитися парком і пам'ятками в своєму ритмі, і харчування, щоб нічого не відволікало від оповідань Володимира Івановича і магії оточуючих місць!

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/9jfwqB76T67MEeTd7

Контактна інформація по телефону.

У вартість екскурсії входить проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером (Одеса - Умань -Тульчін - Одеса), проживання в готелі, вхідні квитки, триразове харчування, повне екскурсійний супровід і організаційні послуги, страховка.


Вік

0+


Вартість

вартiсть: 2700 грн


Телефон

+380 (50) 501 11 40


Посилання


Адреса

Одеса
вулиця Преображенська, 11