Odessa Factory Group. Агентство вражень

Odessa Factory Group. Агентство вражень


Odessa Factory Group - група компаній, яка включає в себе туристичне агентство (Odessa Tour Factory), агентство з організації заходів (Odessa Event Factory) і конференц-сервіс агентство (Odessa Conference Factory)

 

Кожна з компаній надає собою повний комплекс подій, розваг і вражень "під ключ".

Odessa Event Factory - агентство подій і вражень, організація дозвілля, заходів, свят для дітей і дорослих.
Для дітей від 5 до 10 разів на тиждень ми організовуємо захоплюючі майстер-класи і дні Вражень, для школярів на канікулах проводимо дитячі табори з харчуванням і виїзними заходами, для малюків надаємо розвиваючі курси, підготовку до школи і різні денні заняття з харчуванням і професійним аніматором .

Дорослим ми пропонуємо зануритися в затишну одеську атмосферу нового творчого простору. У нас ви знайдете концерти і творчі вечори з відомими артистами в камерній обстановці. А поки ви будете насолоджуватися затишним ввечері, ваші діти проведуть не менше захоплююче час за майстер-класами, іграми з новими друзями і професійним аніматором в сусідньому залі.

Також в нашому просторі представлені 4 банкетних зали, місткістю від 15 до 40 чол і VIP PARTY BUS (новенький яскравий автобус в одеському стилі зі столами і зручними сидіннями), в яких ви можете відсвяткувати найкращі події вашого життя. Ми подбаємо про безпеку і при необхідності - закритості від сторонніх, про супроводі вашого заходу, про шоу-програмах, провідних і про всі деталі свята, для того, щоб ви насолодилися відпочинком і отримали приємні враження.


Контакти

+380 (50) 501 11 40
odessatourfactory@gmail.com


Посилання


Адреса

Одеса
вулиця Преображенська, 11