До кінця реєстрації залишилося
68 днів та 13 годин

IQ DANCE SCHOOL

IQ DANCE  SCHOOL


Відкриття студії сучасних танців для дітей та дорослих! 

На цьому курсі буде естрадний стиль танцю. Цей стиль об'єднує в собі класичний, народний, сучасні (джаз, хіп-хоп, контемпорарі) танці. Тому метою всіх занять буде ознайомлення дитини з різними стилями танцю, досягнення якісного виконання і постановка танцювальних номерів за різними стилями танцю, щоб у майбутньому брати участь у концертах та конкурсах.

Урок буде складатись з розминки на місці та в просуванні, ритміки, тренувальних вправ і постановки танцювального номеру.

Розминка. Під час неї відбувається розігрів м'язів, що готує танцівника до виконання більш складних рухів, які будуть у танцювальному номері. Вона може бути схожа на фізкультуру, але відрізняється тим, що виконується під музику. Це також розвиває музичний слух і дотримання ритму при виконанні розминочних рухів. Якщо не виконувати розминку, існує високий ризик отримання травми під час танцю.

Ритміка. Діти будуть навчатись слухати музику і попадати в ритм. Завдяки цьому вмінню танець буде не тільки музичним, але й синхронним, що збільшує їх шанси на успішні виступи.

Тренувальні вправи. Вони розвивають фізичні властивості, такі як сила, гнучкість, витривалість, пластичність і мобільність. Найчастіше буде використовуватись партерна гімнастика (вправи на килимках). Виконання цих вправ також зменшує ризик отримання травм під час танцю.

Постановка танцювального номеру. Кожен танець - це окрема історія. Буде обиратись тема та ідея номеру, будуватись сюжет. Кожна дитина в різних танцях зможе спробувати себе у головних та другорядних ролях. Спочатку діти будуть вивчати комбінації рухів. Потім все це буде з'єднуватись в один танець. Якщо активно проводиться постановка танцювального номеру, то під час розминки часто будуть використовуватись рухи саме з номера для напрацювання якості виконання. Постановка одного танцювального номеру займає від 2 до 5 місяців (залежно від складності).


Коли

Пн 16:30–20:00, Ср 16:30–20:00, Пт 16:30–20:00.


Вік

4+


Вартість

Абонемент: 1300 грн (3 рази на тиждень)


Телефон

068 13 558 31


Посилання


Адреса

Одеса
ЖК Маршал Сіті ( Пр. Небесної сотні 111)