IQ SCHOOLПроект "IQ SCHOOL" являє собою комплекс розвиваючих програм, спрямованих на розвиток інтелекту дитини і курсів АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ для дітей, підлітків і дорослих.

 

IQ SCHOOL - це кваліфікований викладацький склад.

Курси ведуть дипломовані викладачі, зі спеціальним вищою освітою ,. Це не просто досвідчені фахівці, а й творчо обдаровані люди - справжні професіонали в галузі викладання іноземної мови та освітніх курсів для дітей. Кожен викладач - творець свого унікального, авторського заняття. Також використовуються перевірені методики які ефективно працюють в світі.

IQ SCHOOL- це навчальні матеріали останнього покоління.

А також авторські посібники, розроблені викладачами нашої школи, з урахуванням специфіки конкретного курсу і з застосуванням аудіо-, відео-, мультимедіа посібників для вивчення іноземних мов і освітніх курсів для дітей

IQ SCHOOL - це курси англійської мови для всієї родини

В IQ SCHOOL приходять не тільки вчитися, а й спілкуватися іноземною мовою. Система навчання в школі передбачає неформальне спілкування студентів, участь в різних конкурсах і вікторинах, занурення в сферу традицій країн мови, що вивчається. Така система вивчення мов сприяє розкріпаченню студентів під час занять, позбавлення від мовного бар'єру.

IQ SCHOOL - це зручне для Вас час і місце занять.

Гнучкий розклад дозволить Вам займатися щодня в будь-який час з 9 ранку до 9 вечора. Ця школа має зручне розташування.

IQ SCHOOL - це комфортне перебування, можливість почати навчання в будь-який час року (при наявності вільних місць).


Контакти

+380 (68) 273 27 35
IQkyrsi@gmail.com


Посилання


Адреса

Одеса
проспект Небесної Сотні, 47