Квест-кімната "Володар Кілець"

Квест-кімната "Володар Кілець"


У вогні Фатальний гори за велінням найбільшого ворога Вільних народів Середзем'я Саурона народилося Кільце Всевладдя - одне, щоб управляти всіма.

 

Здобувши неймовірну міць, завдяки владі Кільця, Саурон намірився поневолити все Вільні землі Середзем'я.

Врятувати Середзем'я від поневолення і його жителів від загибелі можна тільки знищивши нещасливе Кільце. Ви відважні і безстрашні хоббіти, готові пройти небезпечний, далеку дорогу до самої вершини Фатальний гори. Тільки там, в жерлі вулкана Кільце Всевладдя може бути знищено.

Чи вистачить вам сил, витримки та вправності, пройшовши небезпечний і довгий шлях, повний неймовірних пригод, подарувати довгоочікувані і жаданий мир народам Середзем'я?

Не варто говорити про те, що для фанатів безсмертного твору Дж. Р. Р. Толкіна квест кімната «Володар кілець» в Одесі - справжній подарунок. Навряд чи знайдеться людина не дивився екранізацію цього фентезійного бестселера. Однак, якщо навіть Ви не дивилися фільм і не читали книгу, квест «Володар кілець» заслуговує вашої уваги.

У квест кімнаті «Володар кілець» неймовірно красиво, казково і атмосферно.

Тематичне оформлення інтер'єру і атрибутів, музичний супровід, сюжетна лінія квест кімнати «Володар кілець» бездоганні і вразять як шанувальників творчості великого автора, так просто любителів якісних квестів.

Що складається з декількох приміщень і насичений логічними загадками квест «Володар кілець» перенесе Вас в фентезійний світ і подарує незабутні емоції та враження.


Коли

Пн–Нд 11:00–21:40.


Вік

8+


Вартість

Вартість від : 700 грн


Телефон

+38 (094) 996-36-77


Посилання


Адреса

Одеса
вулиця Генерала Петрова, 9