Кращі квест-кімнати ОдесиБудь-які батьки прагнуть до того, щоб його дитина росла повноцінно розвиненим. Але сучасне покоління все більше віддає перевагу комп'ютерним іграм, телефонами і планшетів, і все менше прагне часу проводити в колі друзів за цікавими зайнятими. В даному контексті високу популярність починають набирати квести для дітей.

Дитячий квест - переваги 

  • Розвиток логічного мислення. Не важливо, чи буде дитина відгадувати загадки з батьками або друзями, сам процес гри настільки захоплює дитячий розум, що йому вже буде складно відірватися. А якщо з якоїсь причини хлопці не можуть знайти рішення загадки, оператори через аудіо зв'язок завжди дадуть підказки.  
  • Повноцінний аналог комп'ютерних ігор. Заворожливий казковий світ завжди вабить дітей своєю загадковістю і небувалістю. Поринувши в атмосферу легенд і міфічних історій в реальності, дитина відволікнеться від віртуальних всесвітів. 
  •  Активне дозвілля. В процесі проходження дитячої квест-комнаты, ваша дитина постійно рухається, що добре розвиває моторику і загальну реакцію. 
  • Уміння працювати в команді. Квест для дітей 7-16 років відмінно розвиває компанійські і лідерські якості, а спільне рішення задачок стимулює дитину більше працювати в майбутньому над своїм інтелектуальним розвитком. 
  • Неординарна ідея свята. Яскраві спецефекти, якісний антураж, цікаві завдання - таке свято запам'ятається вашій дитині і його друзям надовго, тим паче, що ця форма урочистості в нашій країні досі в новинку.

Дитячі квест-комнаты від компанії " Вихід" - це:

  • самі захоплюючі сценарії, які коригуються за віковими параметрами дитини;
  • тільки позитивні емоції, що запам'ятовуються;
  • безпечні якісні декорації, які не завдадуть шкоди вашому чаду;
  • незвичайні загадки, які захоплять допитливий розум дітей;
  • можливість працювати з малюком плече до плеча на кожному етапі загадкової подорожі.

У яку квест-комнату піти з дитиною? 

У нашій мережі є квест-комната створена спеціально для дітей - "Лицарі Холодного серця", але якщо батьки підуть туди разом з дітьми, то нудно їм точно не буде. Даний квест також позиціонується як квест для новачків. Також підійде ця квест-комната для школярів. 

Що ж до інших квестов мережі, то за статистикою найчастіше з дітьми ходять в наступні квесты: "Пряниковий будиночок: мисливці на відьом", "Аліса в Країні чудес", "Володар кілець", "Потяг Санты". Втім, в інші квесты мережі з дітьми теж ходять із задоволенням. 

Скільки дітей може піти в квест-комнату? 

Якщо говорити про дорослих, то квест-комната, як правило розрахована на 2-4 людини. Але діти грають з таким же задоволенням і уп'ятьох і шестером, а часом і ще більшою компанією. Що робити, якщо в квест хочуть зіграти більше восьми чоловік? Тут є рішення. У нашій мережі є локації, в яких знаходиться по 2-3 квеста. Відповідно, якщо розділити хлопців на 2-3 команди, то розважити можна компанію з 15-20 дітей.


Коли

Пн–Нд 11:00–21:00.


Вік

6+


Вартість

Цена за команду (2-4 чел): 800 грн (Цена зависит от количества человек в команде, а также дня и времени игры!)


Телефон

+380 (63) 066-066-4
+380 (98) 066-066-4


Посилання


Адреса

Одеса
ул. Богдана Хмельницкого, 15/19