Всеукраїнський дистанційний ліцей "ЯСНО"

Всеукраїнський дистанційний ліцей "ЯСНО"


Ми - дистанційний ліцей «ЯСНО». Освіта теперішнього, що на хвилі останніх трендів. З нами все ясно, цікаво та по-новому!

 

Забудьте про стресові ранкові збори, вільний графік - наше все!

Навчайтесь коли завгодно: ранком, ввечері, або ж розтягуйте навчання на весь день - вибір лише за вами. Коли відчуваєте натхнення та готові вчитись - просто вмикайте комп'ютер і гайда вперед! 

 

З нами будь-яке місце може стати вашим класом

Затишна кімната, кафе улюбленого міста чи навіть космічний корабель - оберіть своє ідеальне місце для здобуття знань! Все, що потрібно, це доступ до Інтернету та бажання вчитися.

А найкрутіше - наша інтерактивна платформа! Тут нудно не буде - ми гарантуємо захоплюючі уроки, цікаві завдання та можливість спілкуватися з однокласниками.

І це ще не все! Ми маємо ліцензію та надаємо документи державного зразка, що означає, що ваші освітні досягнення визнаватимуться на всій території України та за їі межами.

 

Також, ми розуміємо, що вартість навчання є важливим фактором при виборі школи, тому розробили гнучкі пакети оплати. Ніяких «вартість від…» та «додатко оплачується» у нас #всеясно:

  • Дистанційне навчання - 2800 грн/місяць
  • Сімейна форма/екстернат - 1600 грн/місяць
  • Додаткова освіта - 1200 грн/місяць

 

Переходьте на наш сайт та обирайте найкращий пакет для вашої дитини: https://yasno.school/

 

Відкрийте нові горизонти з якісною та доступною дистанційною освітою - долучайтесь до родини «ЯСНО»! Ми чекаємо саме на вас!


Контакти

Адміністрація: +380 (68) 238 33 55
Директор школи: +380 (63) 35 44 333
yasnoschool55@gmail.com


Посилання


Адреса

Одеса
онлайн