Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Радіодиктант від Пса Патрона до Всесвітнього дня з мінної просвіти

Радіодиктант від Пса Патрона до Всесвітнього дня з мінної просвіти


4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройде радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами.

 

Диктант звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму на хвилях Українського Радіо 4 квітня о 15:00. Допомагатиме з прочитанням тексту Михайло Карпань — актор, що озвучує Пса Патрона в мультфільмі. А перед диктантом, о 14:40, в ефірі Українського Радіо говоритимемо з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки.

Щоб написати диктант та дізнатися правила, що рятують життя:

  •  слухайте прямий ефір на Українському радіо на FM-частоті вашого міста, на сайті Українського Радіо, у мобільному застосунку suspilne.radio або у додатку "Дія";
  •  увімкніть пряму трансляцію онлайн:
    • YouTubе ЮНІСЕФ: bit.ly/40jD1Tz;
    • Facebook ЮНІСЕФ: bit.ly/3lQWZ99;
    • або на YouTube / Facebook сторінках, ДСНС, Українського Радіо чи Facebook сторінках Центру протимінної діяльності, Міністерства освіти і науки.
  •  прийдіть у Спільно Точку у вашому місті завчасно та зареєструйтеся на диктант.

Знімайте фото та відео, як ваші діти пишуть диктант, і публікуйте в соцмережах з хештегом #СпільноДиктант.

Перевірити правильність написання диктанту можна буде за дві години після його завершення у соціальних мережах та на офіційних сайтах ЮНІСЕФ, ДСНС та Українського Радіо.


Вік

6–13


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Запоріжжя
онлайн