Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Розклад авторських екскурсій на травеньТравень в Одесі не просто місяць - це нотка винограду на вустах, це захопливі історії на кожному розі, це сіль у повітрі та смак пригод на кожному кроці!

 

І ми приготували особливий розклад авторських екскурсій на травень, щоб ви могли випробувати Одесу на смак, колір і... аромат!

Готові зробити травень не просто місяцем - а морем задоволень, переповненим подіями, смаком і адреналіном? Погнали!

  • Що може бути смачніше за Одеську кухню, крім... ще Одеської кухні! Приєднуйтесь до кулінарної екскурсії з дегустацією, де ваше піднебіння оцінить свавілля смаків!
  • Винний екскурс до Центру культури вина в Шабо. Скуштуйте, як до гастрономічної палітри додаються нотки винної симфонії. "Смачнішої" музики ви ще не чули!
  • А в Кишиневі на нас чекає своєрідний урок творчості: малюємо винами, та так, щоб експерти пішли курити! І не забудьте, ми ще й познайомимо вас із найкращими музеями міста!
  • Середньовічні стіни Білгород-Дністровської фортеці зберігають тисячолітні секрети, і ми знайдемо їх... або вони нас!

Якщо ви думали, що будуть нудьга і буденність, вибачте, ми в такому не беремо участі. Захопливі пригоди гарантовані! 

 Пам'ятайте, з нами кожен травневий день перетворюється на диво. Це не просто екскурсії, це маленькі життя, сповнені пристрасті, знання і смаку! На наших турах час летить не відчуваючи турбулентності, адже кожна хвилина заряджена щастям - перевірено науково і гастрономічно.

Зарезервуйте свої місця, поки не розхапали - Адже у нас кожна поїздка як рідкісне вино, тільки краще з часом! 

Телефон для реєстрації: +380 (97) 250 90 90


Вік

0+


Телефон

+380 (48) 700 60 50


Посилання


Адреса

Одеса
вулиця Гоголя, 10