Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Школа першої допомоги для дітей 8-11 класів

Школа першої допомоги для дітей 8-11 класів


Національна Рада з охорони здоров'я та безпеки за підтримки партнерів: Центра громадського здоров’я, Medical Hub Odrex, Групи компаній «Парамедик», Навчального Центру SAR, — розпочинає проект «Школа першої допомоги»

 

В межах проекту на час літніх канікул школярі 8-11 класів зможуть безкоштовно отримати знання та практичні навички з домедичної допомоги.

На заняттях діти дізнаються про важливі основи надання домедичної допомоги: собі, другу або навіть дорослому. Навчаться розрізняти небезпечні стани постраждалого. Розглянуть, які невідкладні дії слід виконати, аби врятувати здоров’я та життя людини, як комунікувати зі спеціальними службами, контролювати стан постраждалого до прибуття «швидкої».

Мета: донести інформацію до школярів, що навички домедичної допомоги важливі і доступні навіть підлітку. Навчити розпізнавати життєзагрозливі стани та надавати домедичну допомогу постраждалому.

Заняття проводитимуться впродовж серпня, двічі на тиждень. Кожному учаснику достатньо буде відвідати лише одне заняття, адже питання розглядатимуться однакові.

 

Максимальна кількість учасників на одному занятті — 50.

Заняття для дітей повністю безкоштовні. Попередня реєстрація за посиланням: http://surl.li/cqqdx

Перед першим заняттям відбудеться прес-конференція за участі представників організаторів проекту та ЗМІ. Запрошуємо Вас також прийняти участь, 11 серпня, о 10:00.
 

Місце проведення:
Medical Hub Odrex, м. Одеса, вул. Розкидайлівська, 69/71.

В приміщенні є укриття на випадок повітряної тривоги. Поряд немає об’єктів військового призначення.


Вік

13+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (97) 80-80-884
+380 (50) 01-43-423 – для корпоративных клиентов


Посилання


Адреса

Одеса
Раскидайловская улица, 69/71 (Medical Hub Odrex)