Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Battle 2022 – перемагай інтелектом!

Battle 2022 – перемагай інтелектом!


Чудова новина для учнів Академії розвитку інтелекту SMARTUM Україна!


З 16 по 29 травня ви зможете взяти участь у головних інтелектуальних перегонах цього року - онлайн-баттлі з ментального рахунку Battle 2022!
Зазвичай, в кінці навчального року заведено підбивати підсумки. Академія SMARTUM Україна підтримує цю ініціативу вже 5 років поспіль!
Не зважаючи на страшну війну, ми вирішили не порушувати традицію й провести інтелектуальні змагання серед наших учнів! Щоб підтримати, об'єднати та надати змогу кожному учаснику проявити свої здібності!
 

Battle 2022 – це можливість для учнів SMARTUM Україна перевірити свої сили у ментальному рахунку та відчути приналежність до масштабного дійства! Діти змагатимуться зі своїми однолітками, щоб заробити Нейро – нашу віртуальну “валюту”, яку використовуватимуть у мотиваційній грі СмартЛенд.

56 Нейро – саме стільки може заробити за Battle будь-який учень Академії SMARTUM Україна!
Кожна гра буде цікавою та захопливою, адже інноваційна нейромережа SMARTUM підбиратиме рівних за силами суперників!
Кожен учасник Battle 2022 отримає іменний сертифікат! У сертифікаті буде зазначено кількість балів, зароблених під час турніру. Такий документ стане гордістю для кожного учасника та його батьків!

Кожен учень SMARTUM Україна братиме участь у Battle безоплатно! Це наша маленька підтримка у цей нелегкий час.
4 гранти по 10 000 гривень на вивчення Англійської мови отримають переможці, які посіли 1 місце у кожному рівні (Просто, Брати, Друзі, Анзан)!
Академії SMARTUM Україна має багатий досвід у проведенні як онлайн, так і офлайн Олімпіад та турнірів. Тисячі дітей змагаються щорічно за кубок чемпіона у ментальному рахунку!

Бажаєте стати учасником Battle 2022? Дізнайтесь усі подробиці турніру у вашому особистому кабінеті на платформі!


Вік

8+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 139 20 00;
+380 (66) 139 20 00;
+380 (93) 139 20 00


Посилання


Адреса

Одеса
онлайн