Мережа книжкових магазинів "Bookling"

Мережа книжкових магазинів "Bookling"


Для тих, хто вивчає і викладає іноземні мови, прагне до самовдосконалення і цінує літературу всесвітніх видавництв.


Навчальна література іноземних видавництв (підручники англійська навчальна література) від офіційного представника книги Cambridge University Press, книги CLE International, книги Cornelsen, книги Edelsa, книги Edilingua, MM Publications, Heinle Cengage, а також дистриб'ютор Penguin Books, HarperCollins, Random House, Bloomsbury, Hachette, Hodder, Delta Publishing та інших видавництв.

Завдяки досвіду в сфері продажів іноземної літератури, пропонуємо тільки дуже корисні та цікаві підручники і посібники, тільки найкращі сучасні та класичні художні твори, швидке та якісне обслуговування замовлень, доступні ціни та гнучку систему скідок.Еслі ви хочете щось почитати англійською мовою, видавництва Harper Collins, Hachette, Random House нададуть Вам можливість вибрати художню літературу: класику або сучасні твори.

Хороший вибір світових бестселерів на мові оригіналу дозволить відчути тонкощі кожної фрази, які прагнув донести до читачів автор.

Пропонуємо твори з багатьох сфер: самовдосконалення і лідерство, міжнародна економіка та управління, маркетинг і просування в соціальних мережах, фінанси і юридична діяльність.

Унікальні подарункові видання з захоплюючими ілюстраціями стануть бажаними подарунками для ваших колег, рідних і близьких.


Час роботи

Пн–Нд 10:00–22:00.


Контакти

+380 (44) 227 27 80 (багатокан.)
citycenter@bookling.ua


Посилання


Адреса

Одеса
проспект Небесної сотні, 2 (-1 поверх)