Дитячі магазини "Антошка"

Дитячі магазини "Антошка"


10 вересня 1997 року в Одесі з'являється перший дитячий магазин з сонячною назвою "Антошка", який весело і гостинно відчинив свої двері назустріч батькам.

За основу була взята ідея забезпечення новонародженої дитини всім необхідним від пустушки до коляски. Перший і головний принцип "Антошки" - це безпека дітей. З відкриттям "Антошки" виник новий, унікальний для СНД формат дитячого магазину - дитячий супермаркет.

Подібно дитині, "Антошка" весь час змінюється і вдосконалюється, але головне залишається незмінним: для дітей він друг, який радує і дивує, а для батьків - вірний помічник, який допомагає виростити дітей здоровими і щасливими!

Сучасний "Антошка" не міг не рахуватися з новими потребами своїх покупців у способі вибору товарів і здійснення покупок. І в 2013 році відкрився інтернет-магазин, в якому зібраний весь торговий ряд, представлений в роздрібній мережі "Антошка", плюс дана можливість вибрати і отримати товар, не виходячи з дому.

Асортимент інтернет-магазину постійно оновлюється, як і в магазині роздрібної мережі. "Антошка" має постійних іноземних та вітчизняних партнерів, з якими співпрацює вже понад 11 років. Основною перевагою продукції є її висока і сертифікована якість.

Ви можете отримати кваліфіковану консультацію по телефону. Це значно заощадить сили і час. Оформити замовлення - легко і просто. Доставка може бути здійснена в будь-яку точку вашого міста.


Контакти

0800 306 063
info@antoshka.ua


Посилання


Адреса

Одеса

Як дістатися?

Адреси магазинів "Антошка" в Одесі: https://antoshka.ua/shops/odessa