Розважальний комплекс "COLORITO"Сolorito - це мережа сучасних розважальних центрів, які щодня зустрічають у себе в гостях тисячі щасливих сімей.


Тут ніколи не змовкає музика і дзвінкий сміх, ні на мить не припиняються ігри, забави та веселі пригоди! Кожному відвідувачеві гарантований хороший відпочинок з дітьми, наповнений найяскравішими емоціями і враженнями.

Кожен з вас може зануритися в світ чарівництва, відвідавши Луна-парки колоритом. Найкращі і сучасні атракціони Одеси розташовані в чотирьох розважальних центрах: Лузанівка Луна-парк "Екстрім", Ігропарк "Острів скарбів", Луна-парк у парку Горького, Ігропарк Сіті Центр Котовський. Вони надають кращі розваги, які зможуть повністю задовольнити навіть найвибагливіших відвідувачів.

Кожен з цих розважальних центрів оформлений в своєму індивідуальному стилі, що сприяє створенню своєї неповторної атмосфери свята. Відвідування лунапарк принесе вам незабутнє задоволення! Облаштований за останнім словом техніки, він представляє чарівний світ найрізноманітніших атракціонів, дитячих каруселей, веселих лабіринтів.


5 причин відвідати розважальні центри Colorito:

  • Тут ніколи не буває нудно!
  • Веселу і захоплюючу атмосферу забезпечать найсучасніші атракціони!
  • Гнучка система знижок і бонусів!
  • Робота без перерв і вихідних!
  • Вам допоможуть організувати будь-яке свято для вашої дитини, який він ніколи не забуде.

Час роботи

Пн–Нд 10:00–22:00.


Контакти

+380 (48) 775 10 10
+380 (48) 706 20 20
+380 (48) 701 30 30
+380 (48) 706 50 50


Посилання


Адреса

Одеса
Торговий Центр "Сіті Центр Котовський", вул. Затонського, 32; Парк Горького, вул. Варненська; Пляж Лузанівка, вул. Миколаївська дорога, 172; Пл. Дерев'янко, вул. Ак. Глушко, 16