Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Випускний з "Questoria"Квесторія - гра для випускного, коли хочеться об'єднати клас і спробувати щось нове.

 

Що таке Квесторія?
Уявіть, що ви з однокласниками переглядаєте улюблений фільм. Наприклад, вестерн. Раптом хтось ставить його на паузу і каже: “тепер ти шериф, ти - мексиканський бандит,  ти - індіанський знахар, а ти –  співачка  в салуні”.  Чим закінчиться фільм?  Тепер це залежить тільки від вас... 
Кожен гравець отримає костюм, бейдж з ім'ям, буклет з описом таємниць свого героя та секретною метою: виконаєш до кінця гри - виграєш. У декого є артефакти (гроші, кольт, давня карта або пляшечка з отрутою), в когось – суперздібності (ясновидіння, зваблення, лікування, злодійство). І вперед!
 
Ролі буде підбрано за характером дітей.  Як досягти мети - силою або хитрістю, поодинці чи бандою, - кожен вирішує сам.  І кожна гра закінчується по-різному. 
 

Чому Квесторія - відмінне свято для школярів?

 • Квесторія - це не анімація, яка була у вас 10 разів, і дитина з неї вже виросла.
 • Навіть якщо ваші діти вже багато чого перепробували, квесторія зможе їх здивувати та захопити.
 • Квесторія - як комп'ютерна гра, лише дії розгортаються в реальності. А що може бути крутіше, коли від твоїх дій змінюється хід подій всього сюжету?
 • Вибирайте сюжет під формат свята: хочете - це буде випускний в стилі Чикаго з ошатними костюмами, хочете - відрив і веселощі на природі.
 • Де провести випускний? Вибирайте зручну для вас локацію: кафе в Квесторії, кафе поряд зі школою, класна кімната, шкільне подвір'я або навіть турбаза.

Чому саме Questoria?

 • Середня оцінка гравців - 9.67 з 10;
 • Компанія першою запустила жанр живих квестів в Україні, пройшла через десятки провальних і тисячі успішно організованих івентів; 
 • Кожен сценарій детально розробляється міжнародною командою кіносценаристів: альфа і бета-версії гри, тестові квесторії в 10 містах, відточування ігрового балансу - у результаті, кожен гравець гарантовано залучений у процес протягом 2-х годин;
 • Костюми від професійного дизайнера, створені та пошиті спеціально для кожного сюжету;
 • Свято підготують досвідчені реквізитори, звукорежисери, ведучі та івентори,  які дійсно люблять свою справу;
 • В арсеналі компанії 32 готових  сценарії для дорослих та дітей;
 • Ролі розподіляються ведучим  відповідно характеру та  темпераменту гравця;
 • Компанія - Лауреат Премії за  особливий внесок в розвиток  ринку товарів і послуг для  сімей з дітьми "Kids-friendly  Business Award"


Спробуйте безкоштовну промо гру:
Запросіть Квесторію на батьківські збори, і для вас проведуть швидку пробну квесторію на двох, а інші зможуть подивитися з боку!

«Золотий папуга» - це квесторія на 15 хвилин з піратським сюжетом. Ви перенесетеся на тропічний острів і дізнаєтеся в індіанця, де заховані скарби. А потім - найцікавіше: потрібно домовитися один з одним, як їх поділити! Гра покаже, що таке квесторів, і як проходить гра.

Ви протестуєте новий формат відпочинку і будете спокійні, що з Квесторією випускний пройде відмінно!
 
Коли

3 Лютого 2020 - 31 Грудня 2022, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

8+


Вартість

вартість організації від: 5200 грн (група 20 дітей)


Телефон

+380 (67) 613 20 33


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Пушкінська, 83