Шкільний тімбілдинг від Questoria

Шкільний тімбілдинг від Questoria


Виберіть квест для школи в Одесі і ми приїдемо до вас на свято в школу, кафе або в парк на пікнік


20 сценаріїв проведення квесту на шкільне свято в Одесі. Вартість організації від 5800 грн. Тематики сценаріїв: вестерн, містика, мелодрама, і інші. Ми провели вже 421 шкільних квестів і отримуємо подяки кожен день!

5 причин замовити живі квести для школярів:

  1. Ви здивуєте дітей, які вже багато чого спробували. Подаруєте їм незабутню пригоду, здивуєте загадками, які вони розгадають разом з однокласниками!
  2. Квесторія - це готове свято: вам не доведеться нічого придумувати самим. Ми надамо сценарій проведення, ведучого, реквізит, костюми і все необхідне для гри.
  3. Ви можете залишити дітей на кілька годин з ведучим і зайнятися своїми справами. Якщо є бажання, батьки та вчителі можуть зіграти у квест разом з дітьми - в сценарії знайдуться відповідні ролі для кожного.
  4. Це не тільки веселий квест, але і корисне заняття. Діти вчаться спілкуватися, домовлятися, знаходити вихід зі складних ситуацій, самостійно приймати рішення.
  5. Шкільні квесторії часто замовляють для згуртування класу - виконуючи спільні завдання, спілкуючись і граючи, діти краще пізнають один одного. Загальні враження, емоції зближують і допомагають подружитися.

Коли

25 Серпня 2020 - 31 Грудня 2022, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

6+


Телефон

+380 (67) 613 20 33


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Пушкінська, 83