Фантастичні свята з КвесторієюКвесторія – активна гра у стилі улюблених персонажів.

У квесті у кожного своя важлива роль, цілі, але спільна мета. Діти стануть піратами, супергероями, шпигунами, вампірами – на вибір понад 30 сюжетів. Для повного занурення усі отримають костюми та антуражний реквізит. Кожен відчує себе головним героєм захоплюючої пригоди! Ролі підбираються індивідуально, тож сподобається навіть найскромнішим.


Ми пропонуємо:

Дитячий День народження

Вам не треба придумувати як здивувати дитину цьогоріч, дивувати можна 32 рази — стільки у нас є готових сценаріїв. Квесторія може стати доповненням або готовою програмою свята:

  • підбір локації;
  • ведучий, діджей, спецефекти та апаратура;
  • костюми, реквізит;
  • фотограф.

➡️ Докладніше

День народження для підлітків

Якщо ви не встигаєте за трендами, то Квесторія – встигає. Нестандартні варіанти, як здивувати підлітка. Ведучий з гарним почуттям гумору, епічні сценарії від кіносценаристів, цікаві локації на природі. 

➡️ Докладніше

Випускні для 4, 9 та 11 класів

Під ключ: рольовий квест, ведучий, банкет або як частина програми. Приїдемо у школу, кафе, будь-яке зручне місце чи організуємо свято на своїй локації. Це може бути випускний у стилі 19 століття з бальними сукнями та костюмами. Або фантастичний квест з яскравим вбранням 80-х років для випускного у стилі ретро та диско. Для випускників молодших класів – чарівний випускний у стилі Гаррі Поттера чи улюблених персонажів.

➡️ Докладніше

Ігри на природі

Пірати біля озера, чарівники у парку, ковбої на дачі – ще більше емоцій. Квесторія створена, щоб діти гралися не з гаджетами, а один з одним, кожен із сюжетів — це понад 2 години активностей: загадок, перешкод, цікавих цілей і завдань.

Без зайвих клопотів – розваги та нагляд за дітьми залиште нам та ведучому. Він точно знає як заволодіти їх увагою та зробити море емоцій.

➡️ Докладніше

Ігри класом

Квесторія має магічну здатність об’єднувати. У розробці сценаріїв брали участь кіносценаристи та психологи, гра прокачує емоційний інтелект, лідерські якості, навички спілкування. Сценарій передбачає багато цікавої взаємодії. Після квесторії клас стає більш дружним, адже досягав спільної мети РАЗОМ, пережив справжню пригоду. Тепер це не просто однокласники, а напарники з якими діти, приміром, рятували світ від інопланетян.

➡️ Докладніше
Коли

Пн–Нд 09:00–21:00.


Вік

7–17


Адреса

Одеса
вул. Пушкінська, 83