Квесторія Party "під ключ" на День НародженняКвесторія – свято під ключ. Активна гра у стилі улюблених персонажів, від якої діти у захваті.

Це сюжетно-рольові ігри з повним зануренням, ведучим, костюмами та антуражним реквізитом. 

Іменинник та друзі стануть піратами, супергероями, шпигунами, вампірами – на вибір понад 30 сюжетів. Кожен відчує себе головним героєм захоплюючої пригоди! Ролі підбираються індивідуально, тож сподобається навіть найскромнішим. 

Середня оцінка мам про Квесторію у 2023 – 10.0 з 10.0


Триває сезон осінніх квесторій!

Пірати у школі, чарівники у парку, ковбої на дачі – ще більше емоцій. Кожен із сюжетів – це понад 2 години активностей: загадок, перешкод, цікавих цілей і завдань.


Свято і для батьків 

Без зайвих клопотів – команда Questoria від Q-team візьме на себе всі організаційні питання. Розваги та нагляд за дітьми сміливо залиште ведучому. Він точно знає як заволодіти їх увагою та зробити море емоцій. Просто спостерігайте за щасливою дитиною.

  • 32 готові сюжети на будь-який смак і під найвибагливіші запити: ковбої та прибульці, вампіри та перевертні, супергерої та персонажі улюблених комп'ютерних ігор
  • атмосферна фотосесія, Tik-Tok вечірка
  • банкет – можна приходити зі своїми частуваннями, а можна замовити кейтеринг. Все підбирається під ваш бюджет і запити

Дбаємо про безпеку:
На наших партнерських локаціях є підземні банкетні зали. У разі повітряної тривоги, команда та учасники квесту продовжать івент там. 

➡️ Докладніше


Телефон для довідок +380 (67) 654 17 16
Коли

1 Лютого 2023 - 31 Грудня 2024, час: 09:00-21:00.


Вік

7–17


Адреса

Одеса
вул. Пушкінська, 83