Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Безкоштовний онлайн-проєкт підтримки для дітей захисників України «Kids UA»Дитина зустрінеться з чарівною Морквинкою через спеціальний застосунок. Разом вони вирушать у цікаву подорож: будуть грати, виконувати інтерактивні завдання та отримають цікаві знання про навколишній світ! 

 

Якщо у вашій родині є захисник України,  військовий, поліцейський, представник ДСНС, ТРО, прикордонник, волонтер або маєте близьких цих професій - реєструйте свою дитину в Kids UA!

Участь - безкоштовна. 

Про проєкт: 

Kids UA - це тепле дружнє спілкування з дитиною, психологічна підтримка, розвиток соціально-корисних навичок та підвищення почуття єдності з близькими дорослими. Бо саме вони є постійним джерелом підтримки своїх малеч!

Дзвінки відбуваються у спеціальному додатку NovaMedia.

Реєстрація: http://https://t.me/NovaMedia_School_Bot?start

 

Що отримають учасники проєкту? 

  • 8 онлайн зустрічей з Чарівним персонажем у застосунку
  • 10 терапевтичних відео-казок, розроблених з урахуванням потреб дітей
  • інтерактивні зустрічі з психологом для батьків 
  • іграшко-терапія по закінченню проєкта

Хто така Морквинка? 

За Морквинкою “ховається” досвідчений педагог-психолог. Але це — таємниця дорослих! Цей секрет допоможе дитині зануритися в казкові пригоди й довіритися  чарівній подружці :)

Проєкт впроваджується ГО «Можливості. Мотивація. Медіа.».За підтримки проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який впроваджується компанією GIZ за дорученням Уряду Німеччини. 
Вік

4–9


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (63) 44 00 437 - Алена


Посилання


Адреса

Одеса
онлайн