Відкритий урок з онлайн курсу "Театральне мистецтво і акторська майстерність для дітей"Відкритий урок з онлайн курсу "Театральне мистецтво і акторська майстерність для дітей".

Театр для сучасної людини – це не просто захопливий вид мистецтва, це – потужний антидепресант, який дає великий заряд позитивних емоцій, що дарують відчуття радості, легкості та гарного настрою. У театральному мистецтві поєднано мистецтво слова, дії, образотворчого мистецтва, музики, хореографії.

Заняття з Театрального мистецтва та акторської майстерності  – це можливість для дитини будь-якого віку вивільнити енергію та різнобічно виразити себе. Заняття в театральній студії розвивають: фантазію, уяву, увагу, концентрацію, пам’ять і усвідомлену реакцію. А ще  – це чудовий спосіб провести час не тільки з користю, але й весело!

В онлайн-форматі такі заняття більш зручні з позиції можливостей доступу до уроків та наявності певних технічних переваг на самих заняттях (одразу бачити себе як при роботі перед дзеркалом, робити відео-записи, замітки, інтерактивні використання спецефектів тощо). Тож запрошуємо спробувати навчатись онлайн і приєднатись до наших занять з онлайн курсу "Театральне мистецтво і акторська майстерність".

Основні напрямки онлайн курсу "Театральне мистецтво і акторська майстерність":

 1. Органічна сценічна увага.
 2. Звільнення м’язів і подолання м’язових затискувань.
 3. Тренінг з опановування елементами сценічної дії.
 4. Дія в умовах вимислу, подолання обставин.
 5. Робота над етюдом.

На уроках з онлайн курсу "Театральне мистецтво і акторська майстерність" діти вивчатимуть:

 • історію українського та світового театру;
 • основи акторської майстерності; метод «ідентифікації» Е. Декру;
 • специфіку акторського виконання в різних видах театру;
 • основи сценаричного мистецтва і режисури.

Після закінчення курсу вихованці вмітимуть:

 • виражати свої емоції через мову пантоміми, руху;
 • володіти голосом, висловлювати свою думку;
 • аналізувати персонаж, мотиви його вчинків, його цілі та завдання;
 • створювати драматичний образ за допомогою артикуляції, інтонації, пластики руху.

В процесі курсу діти готуватимуть до показу різні види веб-вистав: інтерактивний маріонетковий театр, веб-спектакль, короткометражний фільм - екранізацію написаного ними спільно сценарію до казки.

Акторські тренінги навчать дітей імпровізувати та позбавлять страху під час виступів. Учні освоять красиві жести, вивчать свою міміку, навчаться володіти своїм тілом і осягнуть секрети акторської майстерності.
Усе це не лише навчить вашу дитину акторському ремеслу, а й допоможе розвивати особистість дитини. Граючи ролі, дитина вчиться краще розуміти і виражати себе, керувати собою.
Вона розвиває когнітивні здібності, пам'ять, увагу, мовлення. А також виробляє навички, що дозволяють відчувати себе в житті впевненіше.

Для ознайомлення з курсом запрошуємо усіх бажаючих на Відкритий онлайн урок, що відбудеться 4 листопада, о 18.00 для дітей 5-8 років та о 19.00 для дітей 9-14 років.

Запис для участі за посиланням: new.gerelo.com/online
Коли

Ср 19:00–19:45, Пт 19:00–19:45.


Вік

5–14


Вартість

Абонемент на місяць (8 уроків): 1200 грн


Телефон

+380 (96) 363 11 37


Посилання


Адреса

Київ
онлайн