Одеський театр ляльок

Одеський театр ляльок


Одеський обласний театр ляльок

 

Театр ляльок не має права бути поганим. Тут діти вперше зустрічаються з театральним дійством і ми готуємо маленького глядача до подальшого сприйняття і розуміння «дорослих театрів». Життя постійно ставить нас перед вибором. Розмовляючи з дитиною через казку, ми звертаємося до його душі, якій необхідно зробити цей вибір. Лялька - це маленьке диво! В людських руках вона оживає і справляє чарівне враження, як на самих маленьких, так і на дорослих.

У нашому театрі - ляльки дуже схожі на людей. Вони вміють радіти, засмучуватися, сваритися і миритися. Правда завжди намагаються, щоб все закінчилося добре, і маленький глядач пішов з театру в гарному настрої. А потім ще довго згадував казковий спектакль і намагався, щоб і життя теж була схожа на казку з хорошим кінцем.

Найважливіше для нас - створення спектаклів цікавих нашому глядачеві, що будять в людині добрі почуття - благородство, справедливість, вірність, співчуття до потрапили в біду. В даний час в репертуарі театру більше 20 назв вистав, створених за творами українських та зарубіжних авторів, різних за стилями та жанрами, як для дітей так і для дорослих.

Купувати квитки необхідно для дітей з 2-х річного віку!


Контакти

+380 (48) 723 20 58
+380 (48) 723 72 93
zav.lit.teatrkukol.odessa@gmail.com


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Пастера, 15