Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка дитячих творчих робіт «Створення світу»

Виставка дитячих творчих робіт «Створення світу»


Запрошуємо вас на відкриття виставки дитячих творчих робіт «СТВОРЕННЯ СВІТУ»

                  

1 червня о 14.00

У виставці беруть участь 15 юних художників, учнів АРТ-студії К. М. Боголюбової, у віці від п'яти до чотирнадцяти років. На виставці будуть представлені 40 живописних і графічних робіт, виконаних різними матеріалами: акварель, акрил, туш, пастель, маркери, також в експозиції присутні інсталяція з пошитими ляльками і планети, виконані в техніці пап'є-маше. Відкриття виставки приурочено до Міжнародного дня захисту дітей.

Арт-студію було засновано у 2000 році викладачем вищої категорії Клавдією Михайлівною Боголюбовою. Два викладача – Клавдія Михайлівна і Юлія Леонідівна Боголюбова, навчають основам малюнка, живопису та композиції, а також різним видам декоративно-прикладного мистецтва. Освоюючи різноманітні техніки, діти з цікавістю виконують завдання з виготовлення керамічних виробів, вітражів, виробів з пап'є-маше, ляльок. Естетичне виховання в арт-студії відрізняється комплексним підходом: на заняттях звучить класична музика, діти знайомляться з творчістю видатних майстрів живопису, з творами класичної літератури.

За час існування студії учні досягли великих успіхів. Вихованці студії неодноразово брали участь і перемагали у міських, обласних, всеукраїнських, а також міжнародних конкурсах малюнка (Греція, Гонконг, Македонія, Польща, Португалія, Росія, США, Фінляндія, Чехія, Швеція, Японія). Переможці міжнародних конкурсів були запрошені на міжнародні пленери. На міжнародному фестивалі дитячого малюнка у Вашингтоні (США), учні студії чотири рази були єдиними представниками України і нагороджені Конгресом США.
 

Експонування виставки: з 1 червня по 10 липня 2021 р., щоденно, з 10.00 до 17.00, вихідні дні – четвер, п’ятниця.

Виставкова зала (відділ Одеського історико-краєзнавчого музею), вул. Ланжеронівська, 24-а.


Вік

0+


Телефон

+380 (48) 726 26 08
+380 (48) 722 84 90
+380 (48) 722 48 67
+380 (48) 746 72 29


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Гаванна, 4; Музей «Степова Україна», Виставковий зал музею, вул. Ланжеронівська, 24а; Меморіал героїчної оборони Одеси 1941 р вул. Дача Ковалевського, 150