Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного


Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного вже більше 50 років стоїть в центрі культурного життя Одеси, його слава давно вийшла за межі нашого міста, адже спектаклями театру захоплювалася вся країна


Трупа театру, що не знає собі рівних серед театрів музичної комедії і оперети, - це сузір'я талантів, унікальна тим, що цей творчий колектив розвиває традиції першовідкривачів в жанрі, художні ідеї і школу сценічної майстерності.

Свій перший сезон театр відкрив навесні 1947 в Львові. У 1953 р вже завоював визнання молодий колектив був переведений до Одеси. Тут творчий потенціал трупи зміг розвернутися в повну силу. Вистави про Одесу і одеситів стали візитними картками театру. Трупа з аншлагами гастролювала по всіх великих містах колишнього радянського союзу. Завдяки тому, що на основі декількох спектаклів були зроблені кіноверсії, провідних артистів театру дізналася вся країна. Успіх театру і артистів створювався талановитими режисерами: головними режисерами - Ізакіном Гріншпунон, Матвієм Ошеровського, Юлієм Гріншпун, які працювали на запрошення - Едуардом Митницьким, Віктором Стрижова, Семеном Штейном, і ін.

Безліч незабутніх вистав і образів було створено на цій сцені. Тут блищали Михайло Водяний, Юрій Динов, Маргарита Дьоміна, Всеволод Применко, Людмила Сатосова, Семен Крупник, Віктор алоин, Юрій Осипов ... У 1981 році театр змінив маленьку сцену сьогоднішнього ТЮГу на нове, спеціально побудоване для нього будинок. І нині Музкомедия є однією з найбільш оснащених і великих сценічних майданчиків міста.


Час роботи

Пн–Нд 12:00–18:00 (Обідня перерва 14:30–15:30).


Контакти

+380 (48) 725-09-24
+380 (66) 725-09-24 (Viber)
+380 (48) 705-11-11

muzkomediya@gmail.com


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Пантелеймонівська, 3