Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Національний тиждень читання

Національний тиждень читання


Книголюби, маємо гарну новину!Попри виклики воєнного часу, Одеська національна наукова бібліотека долучається до Національного тижня читання, який відбудеться з 12 по 18 грудня. Це вже вдруге Український інститут книги під егідою Міністерства культури та інформаційної політики ініціює подібну загальнонаціональну акцію з метою підтримки промоції читання та українського книговидання. В рамках Національного тижня читання об'єднуються читачі, письменники, бібліотекарі, видавці та книгарі по всій країні.

Протягом цьогорічного Національного тижня читання УІК опублікує і поширить інформацію про найбільш популярні книжки в українських книгозбірнях: у 7 жанрах популярної художньої літератури та в 7 жанрах популярної літератури нон-фікшн — по парі добірок на кожен день тижня. Попередньо, УІК було проведено масштабне опитування серед бібліотек України, до якого долучилася і ОННБ.

У програмі:

  • презентації та бібліографічні огляди виставок: «Незламні видавці — незламним читачам» — книжкові новинки видані в Україні після повномасштабного вторгнення; «Знайди свою книжку!» — найпопулярніші видання із традиційної рубрики на сайті ОННБ «Топ-5 книжок місяця»;
  • натхненні поетичні читання від відомого одеського поета Андрія Хаєцького;
  • українські пісні від талановитого дуету «LIFT» (вокал — Денис Дмитренко, гітара — Віталій Дунар), які зігріють серця;
  • літературно-мистецький простір «Музи не мовчатимуть!» (за участі Тетяни Станіславівни Овчаренко, кандидата культорології).


Протягом тижня слідкуйте за нашими сторінками в соціальних мережах — ми плануємо ділитися з Вами книголюбськими цікавинками.

Запрошуємо долучитися до акції, адже книжки стають розрадою та допомогою у всі часи.


Вік

6+


Телефон

+380 (48) 723 02 52


Посилання


Адреса

Одеса
вулиця Пастера, 13