Фонтан “Початок початків” у Грецькому паркуВ самому серці Одеси є місце, де можна торкнутися і відчути дух стародавньої Еллади - це Грецький парк

Відкритий у 2018 році після тривалої реконструкції занепалого “Місячного парку” на схилах Приморського бульвару, Грецький парк зміг потішити своєю красою одеситів та гостей міста.

Дизайн парку
Ландшафтні, дизайнерські та архітектурні роботи здійснювались завдяки фонду грецького підприємця та мецената Пантелеймона Бумбураса як подарунок місту. Ключовою прикрасою парку є фонтан “Початок початків”, автором якого є одеський відомий скульптор Михайло Рева. Митець надихався біблійними та античними сюжетами, тому в основу витвору лягла історія створення життя - злиття воєдино чоловічого та жіночого початків. Над обличчями висить оливкова гілка, що символізує Грецію. Фонтан має сім джерел, чотири струмки омивають бронзові лики чоловіка та жінки.

Відвідувачі можуть насолоджуватися прохолодою в тіні, сидячи на численних лавках, та милуватися рідкісною для Одеси рослинністю.

 


Коли

23 Травня - 15 Вересня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

0+


Адреса

Одеса
1 Приморський бульвар Приморський район