Клуб віртуальної реальності VRATA

Клуб віртуальної реальності VRATA


Хочете урізноманітнити свій уїк-енд або заручитися новими емоціями? Відвідайте клуб віртуальної реальності Vrata в Одесі. До ваших послуг вражаючий вибір ігор і регулярно оновлюється бібліотека розваг.


Клуб віртуальної реальності VRATA.

VR-система в клубі Vrata реалізована за рахунок передових бездротових шоломів HTC Vive. Пристрій оснащений унікальним екраном з високою роздільною здатністю і кутом огляду в 110 градусів. Шолом доповнений лазерними сенсорами, датчиком, що визначають прискорення акселерометра, і гіроскопом, який фіксує положення в просторі.

Випробувати ігрову міць HTC Vive  зуміють всі гості нашого клубу. Місця вистачить для всіх: кожному гравцеві надається площадка в 10м2.

Віртуальна реальність Одеса доступна для попередньо ознайомлення з допомогою 3D-туру по закладу.

Серед інших переваг клубу варто виділити:

  • наявність сучасної системи вентиляції;
  • потужні процесори і відеокарти;
  • кабельна система не сковує рухи;
  • якісна звукоізоляція;
  • безліч ігор з докладним описом.

VR club Vrata - ідеальний варіант для корпоративного торжества або дня народження. В одному приміщенні можна насолоджуватися віртуальною реальністю на 12 консолях з шоломами і одночасно проводити святкове застілля. Ігровий асортимент включає жанри для дівчаток і хлопчиків. При оренді клубу для проведення вечірки в приміщенні будуть тільки гості торжества. У нас працюють компетентні адміністратори, які при необхідності допоможуть з вибором ігор і пояснять, як використовувати обладнання. Забронювати приміщення можна за допомогою онлайн-заявки.


Контакти

+380 (93) 170 56 03


Посилання


Адреса

Одеса
вулиця Мала Арнаутська, 46