Робототехніка WeDo 6-8 роківПочаткова Робототехніка WEDO для дітей 6-8 років в Приморському районі


На нашу думку, знайомити дітей зі світом робототехніки ніколи не буває рано. Саме тому учні нашого клубу починають робити свої перші кроки в освоєнні робототехніки з 6 років. Багато батьків сумніваються чи варто приступати до вивчення робототехніки в такому віці, але з упевненістю можемо сказати - так, варто! Вивчення робототехніки допомагає дітям краще зрозуміти навколишній світ, вчить їх мислити творчо, проявляти ініціативу, працювати в команді і не боятися помилок.

Однак вік 6 років обраний не випадково, як показує практика, дітям 4-5 років, і навіть дошкільнятам в 6 років, більше підходить курс раннього розвитку: Механіка. Основи (який читається для молодших діток), і вже після освоєння роботи зі специфічним набором, розуміння роботи механізмів - краще засвоюються навички програмування, дитині легше дається складання конструкції і вона стає здатною глибоко засвоїти одержувані знання, а не просто зібрати і запустити задану модель. Ми хочемо працювати на результат!

Якщо ж Ваша дитина вже шкільного віку, отримує навички систематичного навчання з предметів, то з 6 років ми приймаємо на курс школярів.

Ще декілька тез про цей дуже популярний курс:

  • Робототехніка - наука, що вивчає розробку автоматизованих технічних систем. Або, якщо висловитися простими словами, наука, яка вчить роботів виконувати поставлені команди і виконувати прописані алгоритми.
  • Курс Робототехніки WEDO - це заняття для дітей, які раніше ніколи не стикалися з робототехнікою. Початкова робототехніка WEDO в Приморському районі допомагає дітям ранніх вікових груп вивчати основи механіки, принципи роботи механізмів, датчиків, знайомить з основами алгоритмізації і різними законами фізики. На уроках діти будують своїх перших роботів за допомогою спеціального набору.
  • Набір включає в себе велику різноманітність деталей, датчик руху і багатопозиційний датчик нахилу, а також мікроконтролери. Мікроконтролери відповідають за працездатність механізму і його зв'язок з комп'ютером, на кожному з яких встановлена ​​спеціалізована програма, в якій діти пишуть свої перші алгоритми. Називати це програмуванням в повному сенсі цього слова поки складно, але в майбутньому досвід написання алгоритмів допоможе дітям перейти на більш високий курс - Робототехніки Mindstorms і продовжити освоювати основи алгоритмізації.
  • Курс складається з 36 взаємопов'язаних між собою занять. Кожен новий урок - це робот, який на своєму прикладі допомагає дітям вивчати механічні поняття, фізичні явища і різноманітні прийоми програмування.

Попередній запис обов'язковий, для запису телефонуйте: 093-875-85-00, 095-875-85-00 (Viber)


Коли

Ср 16:30–17:45, Чт 15:30–16:45, Сб 15:50–17:05, Нд 17:40–18:55.


Вік

6–8


Вартість

Тестове заняття: 425 грн


Телефон

+380 (93) 875-85-00
+380 (95) 875-85-00 Viber


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Базарна, 33, Одеса (Приморський район)