Механіка. Основи 4-5 роківКурс Механіка

Основи для дітей від 4 років - це нова, яка не має аналогів унікальна програма.

Мета курсу - допомогти дітям найбільш ранніх вікових груп розвинути технічний творчий потенціал, уяву, мислення, соціальні та інженерні навички. Інженерія допомагає малюкам ближче познайомитися з оточуючими механізмами, вчить створювати механічні конструкції, на основі яких дитина детально вивчає будову механізму і фізичні явища, що впливають на його дієвість.
 
Не лякайтеся таких слів, як фізика, механіка або механічні явища, ніхто не буде перевантажити малюків складними для їх сприйняття термінами. Програма розроблена виходячи з умінь і навичок дітей 4 років, всі терміни подаються в ігровій формі і детально розглядаються на прикладі побудованого механізму.
 
Курс занять раннього розвитку для дітей в Приморському районі складається з 36 пов'язаних між собою уроків. Кожен новий урок - це рухомий механізм, на основі якого вчитель з дітьми розглядає його будову і призначення в реальному світі. Починаючи з простих механізмів, діти потроху занурюються в світ технічних наук, захоплюються процесом створення моделей діти розвивають уважність, пам'ять, логіку, аналітичний склад розуму, дрібну моторику, пам'ять, усний рахунок, креативність, вчаться проявляти ініціативу, працювати в команді і експериментувати.
 
Всі навички, які діти будуть розвивати протягом курсу, будуть позитивно позначатися на розвитку Особистості, а як ми з вами знаємо, гармонійний розвиток Особистості є найважливішим фактором у досягненні будь-яких результатів. Чим більше дитина впевнена в собі, тим легше вона домагається високих результатів у будь-яких починаннях. Після завершення курсу, дитині буде легше адаптуватися в школі і приєднатися до процесу навчання. Ніяких труднощів або страху у дитини не викличуть і контрольні, так як він вже встиг зрозуміти, помилки легко виправляються, головне - сконцентруватися на поставленому завданні.

Попередній запис обов'язковий, телефонуйте: 093-875-85-00, 095-875-85-00 (Viber)
 
Записуйтеся на заняття і знайомте дітей зі світом технічних наук з самого раннього віку!


Коли

Ср 14:30–15:30, Чт 17:15–18:15, Пт 14:30–15:30, Сб–Нд 12:40–13:40.


Вік

4–5


Вартість

Тестове заняття: 325 грн


Телефон

+380 (93) 875-85-00
+380 (95) 875-85-00 Viber


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Базарна, 33, Одеса (Приморський район)