Кіношкола "Art Max Film" ОдесаКіношкола «Art Max Film» - унікальна творча майстерня для талантів різного віку.


Кіношкола "Art Max Film" заснована в Одесі у 2013 році. За 10 років існування школи підготовка професійних акторів та телеведучих стала основним напрямком нашої роботи. Ми сформували сильний викладацький склад. Викладачі кіношколи – досвідчені та відомі артисти, режисери, сценаристи, оператори, фотографи, викладачі вокалу та хореографії.

З 2017 року кіношкола успішно співпрацює із Київським Національним Інститутом Театру кіно та Телебачення ім. Карпенка-Карого. Багато наших студентів успішно вступили і вже працюють в індустрії на спеціальностях Актор драматичного театру, Режисер кіно та телебачення та Дикторами на телеканалах.

З 2020 року ми працюємо у Києві, а з 2022 – відкрито філію у Варшаві для українських студентів.

У Кіношколі "Art Max Film" є напрямки для роботи з дітьми різного віку та дорослими студентами.

Понад 9000 студентів різного віку від 6 до 18 років і дорослі пройшли навчання у нашій кіношколі, понад 500 студентів обрали одну з творчих професій для здобуття вищої освіти, з них понад 100 – вже зараз практикуючі режисери, актори кіно, театру та диктори телебачення та новинні репортери, фотографи та оператори.

Процес навчання в Кіношколі "Art Max Film" складається з теорії та безлічі практичних занять: зйомки короткометражного кіно, створення театральних спектаклів та мюзиклів, участь у теле- та радіоефірах та багато іншого.

Під час війни ми продовжували працювати в онлайн-режимі в Україні. З серпня 2022 року наші філії відкриті для роботи офлайн. Формуються нові напрямки для роботи в Україні та Польщі.

З березня 2023 року розпочало співпрацю з Варшавською Школою Кіно. За підсумками цієї співпраці наші студенти варшавської філії Кіношколи "Art Max film" успішно пройшли творчий конкурс та зараховані на факультет режисури.


Заходи організатора

"КINO-CAMP" від кіношколи Art Max film

8 Липня - 19 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора
22 Липня - 2 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Контакти

068 343 16 00
068 155 11 80 (Viber, Telegram)
artmaxfilm@gmail.com


Посилання


Адреса

Одеса
Одеська кіностудія, Французький бульвар, 33