ГОТЕЛЬ PANORAMA DE LUXE

ГОТЕЛЬ PANORAMA DE LUXE


ПРО ГОТЕЛЬ

Дизайнерський бутік-готель Panorama De Luxe заснований у 2014 році у парковій частині мальовничої прибережної зони Південної Пальміри.

Готель повністю відповідає заявленим 5-ти зіркам та, дякуючи широкому переліку послуг, створює можливості для сімейного відпочинку, бізнес-туризму, релаксації та оздоровлення класу люкс.

Головною перевагою, через яку варто оселитися саме в Panorama De Luxe, вважається панорамний вид на море. Усі, хто був тут, знають, яке задоволення зустрічати світанки та увесь день милуватися стихією із номерів, більша частина яких виходить до моря, а також із тераси біля басейну та на площадці на даху. 

Ресторан Panorama De Luxe, в якому зранку подають сніданок для гостей, працює цілодобово. Напрямок – європейська, в тому числі середземноморська кухня, також присутнє одеське меню. Будь-яку із страв вам принесуть у номер – Panorama De Luxe пропонує room service в найкращому прояві. Також вам буде приємно повечеряти на терасі. 

У розпорядженні гостей два басейни – великий відкритий на терасі із видом на море та маленький закритий в оздоровчому комплексі разом із хамамом, фінською сауною та невеликою фітнес кімнатою.

Для гостей із діловими цілями Panorama De Luxe пропонує послуги двох конференц-залів – великого та малого, зручних як для бізнес – івентів, так і для бенкетів. У цілому ж, у конференц-залах, рівно як і в ресторані, на терасі та площадці на даху ми із великою турботою про клієнтів проводимо весілля, дні народження та інші масштабні свята. 

На замітку еко-свідомим гостям у нас також є заправка для електрокарів. 

Чудовий сервіс для 5-ти зіркового готелю представляється як щось саме собою зрозуміле, але ми прагнемо підкреслити, що робимо ставку на тепле відношення персоналу до гостей, що і створює особливу атмосферу.

Ви можете оселитися у нас на вихідні або провести відпустку тут, замовити весілля або день народження, організувати конференцію чи просто зайти повечеряти – Panorama De Luxe відкрита для вас як ідеальне місце відпочинку та відновлення сил.


Контакти

Ресторан: 048 705-8-705
Рецепшн: 048 705-705-5
099 555-55-88


Посилання


Адреса

Одеса
Мукачівський провулок, 6/8