Дитячий ігровий майданчик "Big Buddy"

Дитячий ігровий майданчик "Big Buddy"


Дитячий майданчик Big Buddy - це ігрова зона і творча майстерня.


Тепер ви можете спокійно залишити дитину гратися і розважатися поки робите покупки в Fontan Sky center.

Big Buddy - це незабутні пригоди, море дитячого сміху і радості. Незвичайні гірки, басейн з кульками, лабіринт і найдобріші адміністратори чекають вас.

На території ігрового майданчика є банкетний зал для найкращих дитячих свят. Інтер'єр створює особливий піднесений настрій і підкреслює урочистість події. Святковий дизайн, квіти та повітряні кулі надають святу яскравості. Спеціальне банкетне меню і бездоганне обслуговування дозволять провести веселе дитяче свято або День народження на високому рівні.

Big Buddy - це єдина дитяча площадка, на якій можливо повністю взяти в оренду ігровий і банкетний зали. За вашим бажанням буде повністю закритий доступ для інших гостей в ігрову зону. І цілих три години ваш іменинник і його друзі будуть повноцінними «королями» нашого «Дитячого держави».

Майданчик напівзакритого типу, тому ніхто з дітей не зможе самостійно покинути територію ігрової зони. На майданчику постійно знаходяться адміністратори, які доглядають за дітьми. Кожен батько заповнює анкету з зазначенням всіх можливих контактів. Дитина зможе покинути майданчик тільки з тим, хто його привів.

Вхід на майданчик обмежується за зростанням дітей через відмінності активності різних вікових груп.

Батькам нема потреби знаходитися в безпосередній близькості від дитини.

Майданчик повністю виконаний з травмобезпечних матеріалів.


Час роботи

Вт–Чт 12:00–21:00, Нд 12:00–21:00.


Квитки

Вартість квитка: 300 грн (Тривалість — 1 година)


Контакти

+380 (48) 706 35 25
info@bogemsky.com.ua


Посилання


Адреса

Одеса
пер. Семафорний, 4