Дитячий центр "Діти майбутнього"

Дитячий центр "Діти майбутнього"


Чому обирають нас?

 

За 13 років роботи в сфері дошкільної освіти ми розробили ефективні методики навчання, що сприяють розвитку високих здібностей у дітей - як інтелектуальних, так і творчих. Саме тому центр "Діти майбутнього

" є партнером Інституту обдарованої дитини НАПН України з 2010 року.

За роки роботи центру ми не раз брали участь в інноваційно-освітніх проектах - тим самим показуючи свій досвід і свої напрацювання в області розвитку дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

Так, в квітні 2012 року на базі центру пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція "Проблеми діагностики та проектування розвитку обдарованих дошкільнят", на якій викладачі центру презентували свій досвід роботи в таких областях, як розвиваючі заняття, підготовка до школи, розвиток дослідницьких навичок, навчання англійської мови, а також образотворчої діяльності.

У 2016-2017 р наш центр приймав участь в конкурсі StarT, який був організований LUMA центром Фінляндії під патронатом президента Фінляндії. Даний конкурс є міжнародним майданчиком для проектів, розроблених на основі підходів PhenoBL (phenomenon-based learning - навчання на основі явищ) і Project method of Teaching (проектний метод навчання).

В період 2012-2016 рр. керівник нашого центру Тетяна Рашкова брала участь в інноваційному освітньому проекті РОЗКВІТ під егідою Національного центру "Мала академія наук України" в якості наукового кореспондента. В рамках цього проекту було видано два навчально-розвиваючих посібники для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку - «Про зірку на имя Сонечко» та «Про водичку на планеті Земля», а також методичні рекомендації для вихователів. Метою даних посібників був розвиток науково-дослідницьких здібностей у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

  У 2012 року в рамках міжнародного освітнього проекту "SPARK! LAB" ми провели креативно-розвиваючі програми для дітей 4-5, 5-6 років в рамках теми "Наука і технологія". Обидві теми викликали інтерес не тільки у дітей, але і дорослих. А кількість дітей в групах протягом двох днів роботи явно перевищувала заплановану!

  Список можна продовжувати далі (докладніше за посиланням). Головне інше - ми постійно працюємо над своїм розвитком і навчаємо педагогів, які працюють в нашому центрі. З нами Ви будете впевнені, що на заняттях застосовуються ефективні методики навчання, які сприяють розвитку високих здібностей у Ваших дітей - як інтелектуальних, так і творчих.

  Програми для дітей від 1,5 до 8 років:


  Контакти

  +380 (98) 842 39 19
  +380 (95) 082 99 89
  detibudushego.odessa@gmail.com


  Посилання


  Адреса

  Одеса
  Фонтанська дорога 49/1

  Як дістатися?

  трамвай № 17, 18, 19; маршрутки № 127, 146, 185, 223. Зупинка: Петрашевського