Набір до ліцею

Набір до ліцею


Одеський приватний ліцей «На перехресті» – це приватна школа для 0-11(12) класів очного/онлайн/індівідуального навчання (сімейного/екстернат)

 

Ми - маленький ліцей, з домашньою обстановкою та дружнім колективом.

  • Наповнюваність класів до 15 осіб.
  • Навчання відбувається за унікальною методикою, розробленою в ліцеї на основі методичних принципів В.О. Сухомлинського, Ш.О. Амонашвілі.
  • Поглиблене вивчення математики, української, іноземних мов.
  • Індивідуальний підхід до дитини допомагає виявити та розвинути її інтереси та здібності, тим самим формуючи багатогранну особистість.
  • Іноземні мови вчимо, використовуючи комунікативну методику.
  • Ми дотримуємося здорового способу життя та здорового харчування.

Обладнане бомбосховище у будівлі ліцею.

Безкоштовний пробний день.

Наш ліцей заснован на принципах гуманної педагогіки, де ДИТИНА - ЛЮДИНА зі своїми правами та обов'язками. ЛЮДИНА, гідна поваги до своїх думок, почуттів і бажань, життя якої не повинно ділитися на школу і будинок, а має бути просто ЖИТТЯМ, в якому хочеться бути щохвилини. Власне на цьому і будується наше навчання.

Мета школи:

  1. Зберегти індивідуальність дитини, допомогти відшукати і розвинути таланти учнів, які і стануть згодом справою, що забезпечує їхнє життя.
  2. Дати грамотних наставників дітям. Їх завданням буде передача свого інтересу до предмета, відкриття його глибин, виникнення цілісного знання у дитини про навколишній його світі, а також навчання дитини самоосвіти. Школа не повинна обмежувати пізнання дитини одним параграфом з історії, який треба розповісти слово в слово, щоб отримати хорошу оцінку, а навпаки, посилювати в дитині природну допитливість, щоб він прочитав багато книжок з історії з різними точками відліку на одні й ті ж події, побачив спільне, різне і почав задавати питання, спочатку наставнику-педагогу, а потім своїм друзям, з якими вони зможуть міркувати і робити висновки, а потім і самому собі.
  3. Допомогти формуванню фундаментальних духовних якостей особистості: усвідомлення себе як особистості, пошуку моральних орієнтирів, сенсу життя і свого місця в ній.

Коли

Пн–Пт 08:30–18:00.


Вік

4–15


Вартість

Пробний день: Безкоштовно


Телефон

+380 (99) 302 49 18
+380 (67) 485 04 41


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Буніна, 30 (Приморський р-н)