Одеський приватний ліцей "Гармонія"

Одеський приватний ліцей "Гармонія"


Одеський приватний ліцей "Гармонія"

Одеський приватний ліцей "Гармонія" - це сучасна школа для учнів 1-11 (12) класів, яка виховує відповідальних і готових до глобальних викликів учнів.

 • Входить в ТОП10 кращих ліцеїв міста Одеси та ТОП 200 шкіл України за результатами незалежного зовнішнього тестування. 
 • ТОП партнер Саmbridge English Schools та офіційний екзаменаційний центр з підготовки до іспитів.
 • Єдиний ліцей, атестований відзнакою Департаментом освіти і науки в Одеській обласній держадміністрації.
 • Ліцей є асоційованим членом ЮНЕСКО.
 • Ліцей співпрацює зі школами за кордоном: St. Wilfrid's Catholic High School - Великобританія і Alev Private Primary School - Туреччина.

Місія приватного ліцею "Гармонія" - соціальна відповідальність, гармонійний розвиток кожного учня, яке орієнтоване на успіх. Для досягнення цієї мети колектив приватної школи створює позитивну, демократичну обстановку, в якій учні досягають успіху в навчальній і соціальній сфері. Приватна школа "Гармонія" прищеплює потребу вчитися все життя і розвивати свій особистісний потенціал.

Спеціалізація ліцею - поглиблене вивчення іноземних мов  та інформаційних технологій.

Середня наповнюваність класів - 17 учнів. Мова викладання - російська. Українська та англійська вивчається поглиблено, а з 5 классу французська та німецька.

В "Гармонії" піклуються про здоров'я та безпеку учнів: 3-разове харчування, медичне обслуговування, психолог, охорона і відеоспостереження протягом усього навчального дня - з 8:30 ранку до 6 вечора. Є послуга трансферу - шкільний автобус доставляє учнів в усі райони міста.

Інноваційні 3D принтери, набори для фізичних і хімічних експериментів PHYWE, LEGO дозволяють не тільки отримати базові знання, а й навчити дітей сучасним технологіями.

Тут розширюють проектне навчання, використовуючи сучасні європейські методики викладання: інтегровані уроки, EduSkrum, STEAM-навчання, перевернуті уроки, індивідуальні освітні маршрути, робототехніка з LEGO.

На базі школи учні відвідують студії розвитку:

 • курс лідерства і блогерства;
 • студія живопису і ліплення;
 • футбольний клуб;
 • шаховий клуб;
 • театральна і музична студії;
 • ритміка.

Футбольний клуб "Гармонія приват" багаторазовий переможець міських, обласних, національних чемпіонатів, а також учасник міжнародних змагань.

Приватний ліцей "Гармонія" - активний учасник міжнародних освітніх програм і конкурсів.

Ми співпрацюємо з: Cambridge English School, International Conference of Chief Justices of City Montessori School, International Week at St.Wilfrid's Catholic High School, Özel ALEV Okulları, ПАШ UNESCO.
Час роботи

Пн–Пт 08:30–18:00.


Квитки

Безкоштовно


Контакти

+380 (48) 746-75-31 - приёмная
+380 (48) 746-71-00 - директор
+380 (68) 201-88-52 - менеджер
contact@garmonya.od.ua


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Академіка Корольова, 67