Будинок Іграшок

Будинок Іграшок


«Будинок іграшок» - національна мережа магазинів іграшок, яка була створена в 1998 році

 

Саме тоді, восени, відкрився наш перший магазин в Києві, близько м. «Дарниця». Поступово розширюючись, за цей час ми відкрили ще багато магазинів в більшості районів Києва і інших містах України.

На даний момент наші магазини працюють на радість дітям і батькам в: Києві, Борисполі, Вінниці, Дніпропетровську, Житомирі, Запоріжжі, Кривому Розі, Львові, Одесі, Рівному, Харкові, Херсоні та Черкасах наповнюючи будинки клієнтів сміхом щасливою дітвори. Адже щастя дітей - це найголовніше прагнення всіх батьків, яке завжди збувається в «Будинка іграшок»!

«Будинок іграшок» поважає кожного клієнта, намагаємося завжди зрозуміти, підтримати і допомогти в пошуках потрібного подарунка.

Фахівці в магазинах мережі ніколи не залишать Вас наодинці зі своїми пошуками. «Будинок іграшок» спробує врахувати все: щоб іграшка була цікавою і не набридла в перший же день, щоб була не просто красивою, але і розвиває, а також, обов'язково, безпечною.

«Будинок іграшок» допоможе вибрати іграшку, яка сподобається Вам. А малюкові стане хорошим другом на довгий час.

 

Завдяки фантастичній розмаїтості іграшок, можливо, саме в стінах мережі магазинів «Будинок іграшок» Ви зможете побачити свою дитину зовсім іншим - захопленим, натхненним і дуже щасливим.


Контакти

+380 (44) 377 71 33
0 800 30 11 30
info@ihrashky.ua


Посилання


Адреса

Одеса