Як відбуваються практичні уроки в автошколі?


Опубліковано 21 Березень 2024 о 15:00

Блог Діти в місті Одеса >  Різне >  Як відбуваються практичні уроки в автошколі?


Як відбуваються практичні уроки в автошколі?

Photo: freepik.com


Щоб стати впевненим водієм, потрібно пройти ефективне навчання в автошколі. Але як саме відбувається навчання водінню Одеса, які основні етапи потрібно пройти учням автошкіл для освоєння навичок керування автомобілем та що ще потрібно знати початківцям? Розберемо ці моменти докладніше.


Основні етапи навчання водінню

 

Перший і головний етап – це вивчення теорії. Для цього школи водіння пропонують теоретичний курс ПДР, спрямований на підготовку до практики керування авто та до складання іспиту.

 

Теоретичний курс може відбуватися у двох форматах:

 

 • Очно в аудиторії обраної школи водіння.
 • Онлайн у форматі відео-уроків.

 

Якому саме формату віддати перевагу – залежить від вашої зайнятості та особистих уподобань.

 

Після закінчення курсу проводиться внутрішній іспит в автошколі. Практика розпочинається з уроків на майданчику автодрому. Тут студенти знайомляться з основами керування автомобілем під керівництвом досвідчених інструкторів. На цьому етапі вони освоюють такі навички, як:

 

 • Правильна посадка.
 • Вивчення приладів
 • Як завести двигун.
 • Старт із місця.
 • Переключення передач.
 • Правильне гальмування.
 • Освоєння різних маневрів.

 

Уроки водіння на автодромі призначені для напрацювання навичок у контрольованих умовах. Після успішного освоєння всього, що повинен знати водій-початківець, навчання переходить на вулиці міста.

 

Практика в умовах міста часто проходить за маршрутами, якими проходитиме іспит у Сервісному Центрі. Це потрібно для додаткового тренування перед іспитом та надання впевненості учням.


Що важливо знати перед вступом до автошколи

 

Щоб ваші уроки пройшли максимально ефективно, радимо насамперед уважно поставитися до вибору школи водіння. Саме від репутації та якості навчання в окремій автошколі залежить, наскільки успішно ви зможете підготуватися до керування авто та скласти іспити з першого разу.

 

При виборі школи керування враховуйте наступне:

 

 • Наявність автопарку. Бажано, щоб компанія надавала власні автомобілі з потрібною коробкою передач. В цьому випадку вам не доведеться самостійно шукати транспорт для практичних занять.
 • Власний автодром. Не всі школи надають майданчик для водіння, але його наявність також неймовірно важлива для ефективного проведення занять. Майданчик для водіння обладнаний таким чином, щоб новачки відчували себе у безпеці та могли пройти всі складні перешкоди у контрольованому середовищі.
 • Досвід інструкторів. Вивчіть рівень освіти та досвід викладачів, щоб переконатися у їхньому професіоналізмі. Від викладача залежить ефективність навчання.

 

І, звичайно ж, обов'язково читайте відгуки про автошколу, щоб обрати найкращу у вашому місті та здобути по-справжньому якісну освіту.

 

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук