Як прискорити загоєння татуювань?


Опубліковано 25 Липень 2023 о 12:00

Блог Діти в місті Одеса >  Різне >  Як прискорити загоєння татуювань?


Як прискорити загоєння татуювань?

Photo: freepik.com


Загоєння татуювання – це важливий етап після проведення процедури нанесення малюнка на шкіру. Правильний догляд у період загоєння допомагає уникнути можливих ускладнень та забезпечує гарний, рівномірний результат.


Фахівці рекомендують для прискорення загоєння татуювань Бепантен крем. Інструкція крему Бепантен дає чіткі рекомендації щодо його застосування.


Засіб Бепантен для загоєння татуювань


Бепантен – це лінійка продуктів, що містить у своєму складі декспантенол – активну речовину, яка сприяє швидкому загоєнню шкіри.

Декспантенол входить до складу найпопулярніших засобів для догляду за татуюваннями та прискорення їх загоєння. Ця потужна речовина дозволяє прискорити процес регенерації шкіри, допомагає зменшити запалення та запобігає появі інфекцій.

Однією з причин повільного загоєння татуювання є рани на шкірі. Під час процесу татуювання шкіра зазнає різних ушкоджень, що може сповільнити її загоєння. Декспантенол (1) допомагає загоювати рани швидше, прискорюючи процес регенерації тканин.

Корочка, яка утворюється після татуювання, також може сповільнити загоєння. Вона може викликати дискомфорт, свербіж та стати джерелом інфекції. Застосування Бепантена сприяє швидшому загоєнню рани і скорочує час формування кірки.

Сліди від татуювання можуть залишитися на шкірі після загоєння. Вони можуть виявлятися як пігментації чи нерівності. Шрами, синці стають менш помітними і швидше проходять, якщо в період загоєння використовувати Бепантен, до складу якого входить декспантенол. Він сприяє утворенню нових клітин шкіри та знижує ризик утворення небажаних слідів. Бепантен допомагає пом'якшити пігментацію і розгладити нерівності, роблячи татуювання яскравішим і рівним.

Важливо правильно доглядати за татуюванням. Рани, які утворюються в результаті процедури нанесення татуювання, потребують особливого догляду. Шкіра стає чутливою, і можливі різні ускладнення, такі як почервоніння, запалення та свербіж.


Догляд за татуюванням за допомогою Бепантена


Для ефективного догляду за татуюванням з використанням крему Бепантен рекомендується наносити тонким шаром на очищену і суху шкіру 2-3 рази на день протягом 10-14 днів. Це дозволяє забезпечити постійне зволоження та захист рани, сприяючи її швидшому загоєнню.

Клімат та сезон також можуть впливати на загоєння татуювань (2). У разі сухого та холодного клімату, використання крему Бепантен особливо важливе, оскільки він допомагає зберегти природний рівень зволоженості шкіри та запобігає її пересиханню.

Використання засобу Бепантен для загоєння татуювань є ефективним способом прискорення процесу загоєння шкіри після нанесення. Бепантен допомагає запобігти різноманітним проблемам, пов'язаним із загоєнням, і забезпечує красивий, рівномірний вид татуювання. Догляд із використанням крему Бепантен необхідний для досягнення оптимальних результатів та збереження яскравості та краси татуювання на довгі роки.


Література

1. Schmid, D. A., Domingues, M. P., Nanu, A., Kluger, N., de Salvo, R., & Trapp, S. (2022). Exploratory evaluation of tolerability, performance, and cosmetic acceptance of dexpanthenol-containing dermo-cosmetic wash and sun-care products for tattoo aftercare. Health science reports, 5(4), e635. https://doi.org/10.1002/hsr2.635

2. Gonzalez, C. D., Walkosz, B. J., & Dellavalle, R. P. (2020). Aftercare Instructions in the Tattoo Community: An Opportunity to Educate on Sun Protection and Increase Skin Cancer Awareness. The Journal of clinical and aesthetic dermatology, 13(6), 22–23.

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук