Дитячий садок "Мішутка"

Дитячий садок "Мішутка"


Мішутка - це просторий приватний будинок, розташований в мальовничому куточку Одеси на березі моря - Аркадії.


Дитячий садок обладнаний всім необхідним для розвитку і навчання дитини: просторі групи, сучасне обладнання, комфортна і безпечна дитяча площадка, зручний паркінг.

Тут пропонують вашій дитині 5-разове здорове і смачне харчування, з урахуванням побажань та індивідуальних особливостей дитини (можливість індивідуального меню елітних і екологічно чистих продуктів).

В саду організовані малокомплектні групи (12 осіб), де створена дружня атмосфера довіри. Досвідчені педагоги і вихователі не просто «доглянуть» за вашою дитиною, а й кваліфіковано навчать його всім необхідним знанням і навичкам відповідно до віку, і урахуванням індивідуальних особливостей. Тут використовують авторську методику освіти, яка роками вироблялася нашими педагогами на базі відомих систем освіти: Монтессорі, Поляков, Єфименко, Доман і Нікітіни. Також, у нас є логопедическое супровід дітей.

Домашній догляд за дитиною і чітке дотримання режиму дня і харчування, рухливі ігри, прогулянки на свіжому повітрі, загартовування і нагляд медсестри роблять наш дитячий сад справжньою родиною! Крім основної навчальної програми, пропонується вам такі гуртки: бальні танці, гімнастика, боротьба, шахи, творчість, казкотерапія, пісочна терапія, швидкочитання і англійську мову.

Для дітей від 2 років до 7 років.


Контакти

+ 38 (068) 252 92 55 - Катерина.
+ 38 (067) 483 07 83 - Олена
Alenadoll27@gmail.com


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Посмітного, 9