Basketbarr

Basketbarr


Хочу поділитися історією виникнення ідеї

 

У минулому році святкував свій день народження, стукнув трідцатник. Ідея народилася сама собою - влаштувати тематичну вечірку в стилі баскетболу, дрес-код, музика, кухня, напої, наряди гостей. Все пройшло відмінно! І в той момент промайнула думка, а якби відкрити такий атмосферне бар... Другий раз думка виникла під час перегляду матчів плей офф з друзями в квартирі в одного з них. Весело, але... І вирішальним став момент, коли зібралися з компанією випити смачного пива в барі, і в ході розмови почали обговорювати гучні обміни перед дедлайном в NBA (обмін Філи, можливий обмін Ентоні Девіса і тд.) Після цієї зустрічі, приїхавши додому, в голові виникла божевільна на той момент ідея. Ходив я з цією думкою ще близько місяця, поки не розповів дружині.

Вислухавши мою пропозицію, вона погодилася, що це цікаво! Так як я працюю в сфері шоу-бізнесу і реклами вже майже 10 років і вже 20 років граю в баскетбол, а дружина має досвід роботи в отельно- ресторанній сфері, ми вирішили, так би мовити, об'єднати зусилля і відкрити концептуальний "BasketBarr".

І з того моменту все закрутилося-закрутилося: розробка концепції, пошуки приміщення, постачальників, персоналу, декору і так далі.


Контакти

+380 (98) 625 85 58
alyam@mail.ua


Посилання


Адреса

Одеса
вулиця Пушкінська, 76