Банкетний дім "Ренесанс"

Банкетний дім "Ренесанс"


Банкетний дім "Ренесанс" - найбільший банкетний комплекс в Україні, що складається з п'яти сучасних залів.


Банкетний дім "Ренесанс" стане найкращим місцем для проведення урочистостей в атмосфері естетики та краси. Вишуканий інтер'єр кожного залу поєднує в собі витонченість минулих століть і високі технології нинішнього. Всі приміщення оснащені професійним мудьтімедійним обладнанням і презентаційними екранами, що дозволяє проводити заходи на найвищому рівні.

Поряд з ювілеями, весільними урочистостями, банкетами, фуршетами, дитячими Днями народження в банкетному домі "Ренесанс" ви зможете провести офіційні заходи будь-якого формату: конференції, тімбілдинги, презентації, гала-вечері, корпоративи, виставки, семінари, тренінги, з'їзди, форуми і бізнес-зустрічі. Залежно від обраного залу, можна розмістити від 20 до 1000 гостей, що передбачає можливість організації як маленького затишного свята в сімейному колі, так і більш масштабних заходів. Поряд з цим в банкетному домі "Ренесанс" розташований бар, де бізнес-партнери мають можливість поспілкуватися і обговорити нагальні питання за чашкою гарячого чаю або кави.

У банкетному домі "Ренесанс" успішно проводяться банкети, фуршети, Дні народження, дитячі Дні народження, хрестини, весілля, бізнес-заходи різних форматів, корпоративи, конференції, семінари.


Контакти

+380 (93) 170 79 94
banket.dom@gmail.com


Посилання


Адреса

Одеса
Люстдорфська дорога, 172/1