Арт студія КИТ

Арт студія КИТ


Арт студія КИТ - це Якісний, Індивідуальний, творчий підхід до навчання!


Арт студія КИТ створює для Вас і Ваших дітей затишний арт-простір в Одесі, де кожен може знайти для себе щось цікаве і реалізувати свій творчий потенціал. Тут Ви будете отримувати нові знання, або вдосконалювати вже наявні в області мистецтв і дизайну, так само, це прекрасна можливість постійно перебувати в творчій атмосфері і в компанії зі схожими інтересами.

  • Якщо Ви плануєте вступати до вищого навчального закладу з художнім ухилом, або Вам просто, подобається створювати красу, то для Вас ідеально підійде курс академічного рисунку та живопису.
  • Якщо у Вас щільний графік, але ви мрієте прикрасити інтер'єр власним твором, або Ви вже професіонал, але жадаєте нових знань, Вам будуть цікаві авторські майстер-класи від відомих художників.
  • Для тих, хто хоче працювати, або вже працює в сфері дизайну, в студії КИТ Ви знайдете різноманітні курси акварельної ілюстрації і скетчінга.
  • Якщо Ви хочете влаштувати оригінальне свято для Вас і Ваших гостей, щоб у кожного запрошеного, залишилося щось на пам'ять, КИТ пропонує виїзні майстер-класи на корпоративах і святах, допоможе у виборі фотографа і декоратора для цієї особливої події.
  • Дітки можуть відвідувати групи раннього творчого розвитку, з дитинства вивчати історію мистецтв, розвивати фантазію і дрібну моторику рук на hand-made майстер-класах.
  • Для людей з дуже щільним графіком, вам запропонують індивідуальні заняття, як вдома, так і в студії, а також, всілякі курси онлайн.

Розпочати навчання в студії може кожен незалежно від віку і рівня підготовки, як початківець, так і практикуючий.


Контакти

+380 (68) 284 46 80
info@artkit.com.ua


Посилання


Адреса

Одеса
Райдужний масив, 7в (цокольний поверх)