Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Квест на природеОригінальні квести на природі для дорослих та дітей — новий жанр ігрових комедійних квестів, де беруть участь велика кількість команд з великою кількістю учасників


Повірте - це весело і завзято!

Квест на природі

Пікнік за містом – саме той захід, який ідеально підходить для зустрічі з друзями, колегами або для того, щоб відзначити невелике, але значуще для Вас свято, та й просто стане добрим приводом, щоб зібратися всією родиною. Всім відомо, що їжа, приготована на відкритому повітрі, має ні з чим не порівнянний смак, та й чисте повітря піднімає настрій: хочеться жартувати та веселитися, начебто ми знову стали дітьми.

Командні ігри на свіжому повітрі:

У розпорядженні нашої компанії більше сотні різноманітних завдань для квесту. Також ми пропонуємо безліч варіантів тематичної адаптації завдань до різних ігрових сценаріїв.

«Літні командні ігри» — проста та зрозуміла програма ігрового квесту, веселі командні змагання для будь-якої кількості учасників та будь-якої пори року.

У складі програми — естафети та групові ігри, активні командні завдання та незвичайні змагання — від гігантських лиж до водяного тиру та перетягування канату.

Основні завдання програми ігрового квесту – підтримка командного духу – team spirit, емоційна розрядка, створення позитивного настрою та покращення комунікацій у ході спільного активного відпочинку.

Тут є азарт і суперництво, переможці, що програли, але в будь-якому випадку всіх учасників об'єднує командний дух, почуття ліктя і обов'язкове дотримання принципів чесної гри.

Вартість залежить від програми, місця проведення (локації) та кількості осіб, що прораховується індивідуально на Ваше замовлення.


Вік

0+


Вартість

Стоимость зависит от программы, места проведения (локации) и количества человек, просчитывается индивидуально под Ваш заказ.: 300 грн (Стоимость зависит от программы, места проведения (локации) и количества человек, просчитывается индивидуально под Ваш заказ.)


Телефон

+380 (63) 303 20 38
+380 (67) 870 30 30


Посилання


Адреса

Одеса