Anvio VR UAAnvio VR надає гравцям повну свободу рухів.

 

У нашому віртуальному світі відстежується положення всіх частин вашого тіла. Разом зі своїми друзями ви зможете використовувати руки і ноги для взаємодії з ігровим оточенням. Наш просторий ігровий зал і бездротове спорядження гарантують неймовірний рівень занурення в гру. Переміщаючись по всій площі залу, ви не будете відволікатися ні на які обмеження. Anvio VR зітре грань між фізичним і віртуальним світами і подарує емоції, яких ви ще не знали!

Наші ігри

CIty Z-командна гра для любителів активних бойових дій. Для проходження City Z гравцям будуть запропоновані гвинтівки і зброя ближнього бою. Гра складається з декількох рівнів, які включають в себе відкриті і закриті простору, темні коридори, а також переміщення на великій висоті.

Lost Sanctuary - пригодницька гра з елементами дослідження та загадками. Гравцям належить прокласти захоплюючий шлях вглиб покинутого стародавнього міста, дізнатися його таємниці і дістатися до захованого скарби. Гра відрізняється доброзичливою атмосферою, включає в себе рівні на великій висоті і легкі битви.

Доступна гра в команді до 4 осіб.
Контакти

+380 (98) 448 07 07
+380 (96) 148 0707
arena_odessa@anviovr.com


Посилання


Адреса

Одеса
проспект Шевченко, 4а